Pokročilý

Jediná cesta jak přibrat vede skrz posilování? Jsem asi ektomorf

Zdravím, přibrat na váze je můj asi dvouletý problém. Nejde mi prostě přibrat z normálního, i když obědvám i večeřím teplá jídla ve velkých porcích, poslední rok jsem i začal snídat. Nevím jak sepsat jídelníček, je to každý den jiné, zkrátka podle rodičů co navaří. svačím, různé sušenky, snažím se jíst nezdravě abych nabral klidně i tuky, hlavně že něco. Přijde mi že většina jídla mi jde do břicha, do rukou a nohou ale skoro nic. Pak to vypadá vážně blbě.
Procházel jsem různá internetová fóra a pokaždé jsem skončil o Posilování pro ektomorfy a podobné. Ale tohle já nechci dělat, proč nemůžu normálně přibrat z jídla, jako všichni ostatní a vypadat normálně? Přijde mi že to vůbec neni fér, když spotřebuju většinu jídla v domě a nepřiberu. Mimochodem vážím 62kg a měřím 181cm, je to hrůza. Zhruba do deseti let jsem byl pravý opak. Moje výška poté začala stoupat, ale moje váha už skoro vůbec. Neporadíte mi, z čeho bych mohl vážně přibrat? Posilovat odmítám, nemám na to čas ani náladu. Když mi doporučíte konkrétní jídla, doplňky a čas dávkování budu vám za to líbat nohy. Děkuji moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Posilování není jediným způsobem. Osobně, být tebou, tak bych to neřešil. časem se to upraví samo.

Zlatý

Vícekrát zodpovězeno : http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Hele ze zkusenosti vim ...ze nemusis se cpat jidlem a cpat do sebe nejakou doplnkovou stravu ... ani nemusis mit super stravu ...
Vsichni kdo byli na vone vi jak se tam pribiralo ...nebylo to jidlem jako takovym moc ho nebylo ..ale lide pribirali a proc ?
Protoze meli pravydelnou stravu ...presne v danny cas ..dejme tomu v 7 snidane ..14;00 obed v 19 vecere ....takze si rozvrhni stravu prese v urcity cas ...budes pribirat ne moc ale budes ...

Jé, tolik lidí to už řešilo. Tohle neřeš, nemá to cenu. Jen plýtvání časem a penězi za fitka. Jez a pracuj.

Pokročilý

správná strava, odpočinek, trénink...pokud to nechceš podstupovat, tak nad tím nepřemýšlej, protože to stejně nevyřešíš

Zkus to spoustou svačin-plnotučné řecké jogurty, oříšky, steaky, kamarád si dělal mixy ze zmrzliny a ovoce...Hodně spánku a celková pohoda je taky docela důležitá. Jinak někomu se to prostě ukládá takhle nerovnoměrně, ale nevěřím, že když začneš posilovat ruce a nohy, tak to nebude vypadat dobře..

Bronzový

Jíme abychom žili a nežijeme proto, abychom jedli. Když chceš přibrat, měl bys mít větší příjem, než výdej. tak se podívej na energetickou hodnotu potravin, dávej si více knedlíků, rýže, jez větší porce a méně se hýbej, občas si natáhni, klidně si lež a čti si,
dívej se na televizi když ležíš. Nechoď pěšky, ale dopravními prostředky.
Zkus dětské výživy, sunar, krupičnou kaši nebo jinou. A jídlo si vychotnej, udělej si na něj čas.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.