ClaudinQaXxX

Jedete na zápas Česko-Španělsko do Prahy 7.10.?

já jedu a už se oc těším, ale nemyslíte si, že proti česku nasadí španělsko nějaké slabší hráče? česko není moc dobrý ne? ale ty nej ze španělska ych chtěla vidět ale nevim nevim např. Iniesta je zraněný…

Nejlepší odpověď
quentos

to tedy nejedu, mám lepší plány, jedu do Babic na scrabblový turnaj :{)> spojím to s návštěvou nejlepší kamarádky ve Zlíně a sport mi může políbit šos.
Česko dostane beztak na zadní partie, na to nemusím jezdit do Prahy

Další odpovědi
Tom20

Český namyšlený,vys­mažený,líný fotbalisty vidět nemusim a ještě ke všemu v nejhorším městě ČR…Doufám že Češi prohrajou co nejvíc.objektivně to ale vidím na 2:0.