Avatar uživatele
Deli

Jedete asi 500 km někam, kde to neznáte. Vezmete si sebou mapu nebo navigaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, anonym před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Mapu klasickou.

Léta letoucí jsem používal pouze klasickou mapu a vždy jsem dojel,teď mám pár roků navigaci a už jsem párkrát zakufroval.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mapu klasickou.

Kdybych cestovala na místo,které je na mapě,tak si vezmu mapu klasickou.Navigace mě neoslovila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mapu klasickou.

Jsem asi příliš konzervativní, ale nad dobrou mapu neni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Mapu klasickou.

Navigaci nemám, většinou mám v autě mapu, která se je v ČR nepostradatelná. Někdy až žasnu, jak je na silnicích špatné značení. Jan Kraus to jednou komentoval tak, že nám tím chtějí asi vzkázat: „Když to tu neznáš, tak co sem jezdíš, ty blbečku?“ No, něco v tom smyslu, pokaždé si na to vzpomenu, když nevím, kudy dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mapku vytisknutou z internetu.

Není uvedeno zda v rámci ČR nebo v zahraničí. 500 km je rádius do všech sousedních států a ještě Slovinsko, Chorvatsko, Švýcarsko a další.
V ČR bych se domluvil a využil dostupného značení. Místo mapy mám v autě vždy poslední aktualizované vydání autoatlasu.
Jednou jsem po ránu přišel do práce a bylo mi řečeno, odvezete pár lidí z naší spřízněné rakouské firmy z Hradce Králové do zapadlé vísky na úpatí Alp poblíž německého příhraničí. Měl jsem GPS, která spíše zaváděla, letmý náhled do mapy na netu a drzou hubu, která mne nakonec ze všech šlamastik vytáhla. Ale za cenu cca 20 hod. za volantem a nějakých celkem 1 600 km, vč. zpáteční cesty. Poblíž Insbrucku došla nafta, což bylo veselé, protože tam se mé kartě CCS jenom vesele smáli s nečekaným skluzem do jódlování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Navigaci.

Ne já, rodiče xP Je to podle mě osvědčené, pokud tedy je daná navigace aktualizovaná..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Mapu klasickou.

Beru si s sebou mapu i navigaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Mapu klasickou.

a k tomu navigaci – naposledy jsem jenom s navigací bloudila Německem a kdybych neměla klasickou mapu a neporovnávala, tak tam nejspíš ještě teď bloudím po kolejích, kam mě milá navigace vedla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Mapu klasickou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Mapu klasickou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Mapu klasickou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Deli, pokud vzhledem k předchozím otázkám v jisté choulostivé rubrice, plánuješ jízdu za nevěrou, tak ti mohu snadno spočítat, že za projetý benzin bys pořídila velice slušného gigola, který mimo metropoli vyjde výrazně levněji a ještě nabízí zákaznické slevy a bonifikace nad stadardní služby a poukazy na slevu při příští objednávce. A to nemluvím o konstelaci, že bys jej natolik upoutala, že by ti mohl nabídnout i privátní přízeň zdarma.

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek