Mortin

Jedění křídy.. co je na tom pravdy?

Před chvílí jsem četl že prej když sníte malý množství křídy tak dostanete horečku a vysoké teploty .. co je na tom pravdy ? Je to prý rakovinotvorné, ale jen barevné ?někdy by se to hodilo když nechceš do školy.. je to pravda ? Díky
Doplňuji:
Má to někdo kdyžtak odskoušené ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Dobrý badatel bádá sám a důkladně.

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-kdyz-snim-kridu

Nazdar Bazar

Radši si odzkoušej pravopis.

marci1

Co je to za hloupost ? Jestli si chceš zničit zdraví, máš možnost. Copak je to takový problém naučit se do školy ? 🙂

lota

Nevím co je na tom pravdy a odzkoušené to nemám.:-(

Verona14

Hele hned jak to vyzkoušim tak ti napíšu, jenom musim sehnat křídu.