Pokročilý

Jeden pán jezdí ve městě po cestě úplně nahý bez trenek (prý je mu teplo), je to přestupek?

Policie ho si myslím brzy nebo později stejně přistihne, a tak se chci zeptat, je tohle přestupek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

pokud autem tak ne, pokud na kole či motorce tak ano

Zlatý

Ne-li trestní čin, zvlášť, kdyby to vidělo dítě!

Zlatý

Jen jestli nás, Jirko, nehoupeš...
Tobě se "pán" svěřil, že je mu teplo???
:-DDD

Zlatý

Viděl bych to jako přestupek podle § 47 odstavec c.

Zlatý

Až v případě, že to někoho pohoršuje.

Zlatý

...jenom jestli ta jedna paní co říká té druhé starší paní viděla dobře. Teď jsou ty trenky, nebo jiné "krytky" taky barvy těla a "neviditelnýho střihu" nejen u dívek, mladych žen, ale taky i někteří muži se nimi honosí... vše v mezích zákona, ale ne lidského pohoršení
A jestli skutečně ukazuje své přirození spoře oblečen, ať zasáhne rameno spravedlnosti.

Diskuze k otázce

Pokročilý

jirka F

Ne mě to neříkal ale jednu paní starší jsem slyšel jak říká té druhé starší paní taky že s ním mluvila a prý říkal že jemu teplo pak jsem si jen tak v duchu řekl jestli ona nekecala.

Bronzový

Luxx

JPP :D

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.