Jeden na dobrou noc…

Česká archeologická skupina v Egyptě objeví dosud neznámou pyramidu. Pečlivě ji vyhrabou, očistí, zdokumentují, a pak přijde ten slavný den, kdy se ji pokusí otevřít a vstoupit dovnitř.
Po nějakém úsilí odplombují dveře, otevřou, vstoupí a potkají mumii, která se tím jejich kutěním zřejmě probudila.

  • Kdo jste a co tu chcete?
  • My jsme česká archeologická expedice, právě jsme našli tuhle pyramidu
  • A odkud jste?
  • Z Evropy, z Česka.
  • Jo z Česka? A co Helenka Vondráčková, ještě zpívá?

Dobrou a zítra na viděnou.:-)

Nejlepší odpověď
tom004

Baví se dva policajti:
„Nechal jsem si včera udělat ten test na IQ.“
„Opravdu? A jaký máš výsledek?“
„Chválabohu negativní.“

Dobrou noc.

Další odpovědi
barnajka

Popeláři jsou už na odjezdu, když vtom vyběhne z baráku stará klepna Nováková, v ruce pytel s odpadem a křičí:
˝Stihnu to ještě?˝
A popeláři na to: ˝Ale jo, babi – tak si naskočte.˝

A když už jste začal o těch mumiích… opravdu každý máme svýho dvojníka ;)

A ještě jeden na OPRAVDU dobrou noc…a už půjdu spát taky. Tak sladký spaní všem :)
http://img.na­dapenny.com/t20/120­35/nadap153735125­922232.jpg

Illines

Prijede Kalousek do Svycarska a navstivi tam banku ,kde si chce ulozit 10.000 000. Kdyz na nej prijde rada,tak vehementne neco septa b.urednikovi ze prepazkou.Po chvilce se nahlas urednik ozve. Ale pane,tady muzete mluvit nahlas ,tady se za chudobu nikdo nestydi.

hanny 2

Pět chlapíků s basebalovýma pálkama obstoupí cikána,
podávají mu kostku od Člověče nezlob se a přikážou:
Házej! Když hodíš jedničku, dvojku, trojku, čtyřku
nebo pětku, tak tě utlučeme!„
"A co když hodím šestku?“
„Ty neznáš člověče nezlob se? Tak hážeš kurva znova!!“

IK

No ta je krutá 🙂
Dobrou.

pizlicka

potka myš myš a povídá.ty vole,mam noveho borca.nekecej,ukaž fotku!.......dyt je to netopyr!!! to je haj…l,me rikal,že je pilot!!!