Jeden muj kamarad mi napsal…

že bych neměla zlobit, jinak by mohla dostat na zadek… A ja bych mu nato chtela napsat něco co by vyznelo sexy nebo tak nejak… Ale najak nevim co…?

Nejlepší odpověď
Bonifác

Odpovědi:
Už se těšim.
Už aby to bylo.
A kdo mi naplácá??
A na holou??

Další odpovědi
dedeg

a co budeš dělat když se otočím?

Terryle

Jenom bych si promyslela, jestli mu fakt chci takhle naznačit, že o něj mám zájem (když ho označuješ jako kamaráda… kdybys o něj měla zájem jako o kluka, napsala bys možná přímo „kluk“, ne?) – abys pak za týden neřešila, že za tebou dolejzá a otravuje tě kamarád a ty o něj nestojíš :o)