otazníkybaf

Co mám dělat, když mi jeden kluk pořád píše??

co mám dělat, když mě jeden kluk – můj bratranec (bydlí na druhém konci čr) pořád píše esemesky (minimálně 6× denně) a já mu už začala dávat najevo, že mě to otravuje, ale on mě asi pořád nechápe :/ …

Odpovědi
marci1

Pokud je tomu tak, neodpovídej mu na SMS. Ono ho to přestane bavit. 🙂

ptáč

Jednou za to budeš vděčná. Schovej si jeho SMSky na horší časy. Až o tebe nikdo nebude mít zájem. Slušnost je odpovědět.

Reezo

Zachovej se tak jak to cítíš.

Nevíteto?

Můžeš mu napsat: Nebaví mě si s tebou psát tak často už mi nepiš, nebo max tolikrát za takovou dobu. (doplň podle sebe, třeba v jednou týdně v sobotu). Nebo mu napiš, že na to nemáš kredit, odpovídat tak často.