atena11

jeden kluk je zaláskovanej do mé kámošky!!!

ahoj jeden kluk je zamilovanej do me kamosky je o rok starsi nez ona je to osmák a kamoska nevi jestli se mu m vyhíbat nebo ne neví jestli ho chce nebo nechce zadoni me o pomoc, ale ja nevim jak ji pomoct když u nemuzu rict ze ho má také rada nebo naopak nemuzu mu ani rict aby ji nechal byt ze o nej nestoji. a ještě je tam jedna slozita věc on ma také kamose a ty sou takovy jeho poslove a dohazovaci v jednom snazi se ty dva dat dhromady a všichni jsou tak zblaznení že všude píšou po skole pisou m+o=vsl-marketa+ondra=velka silna laska

Odpovědi
lukas.zmizik

krásný příběh

sassan

Tak víš co?
Jed do Pelhřimova,proh­lídni si krematorium,at víš do čeho deš.Hm?

DALŠÍÍÍ .-)

Jsemtady

Jestli ho chce tak at se necha pozvat na rande. Jestli ne, tak ne. My obracene nepremyslime, nejaky taktiky na to se vyser. Jestli ho chce tak mu asi napovez, nebo nejak aby mel moznost se vyslovit nekde kde by byli v klidu.