Avatar uživatele
Tíšek99

Jeden kluk…

Jeden Kluk se dozvěděl jedno moje velký dětský tajemství.Ten kluk je největší posměvač.Co mám dělat?????????
POMOC!
Doplňuji:
Pro:bolak
Já se nepočůrávám, je to jiný tajemství.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Máš několik možností.

  1. Najdeš nějaký jeho tajemství, dostatečně velký na to abyste souhlasil s uzavřením paktu mlčenlivosti.
  2. Půjdeš s tím ven, nejlépe hned tady na odpovědích to napiš. Mě osobně žádný tvoje tajemství vůbec nezajímá, ale napiš to sem hned teď.. jinak to nevydržím!!
  3. Zapomeneš na to a budeš to brát tak že co se stalo, stalo se, s tím že to možná někdy v budoucnu vyjde najevo. A co, stejně je to minulost.

PS: Tajemství netajemství, no co, tak ses počůrával, já taky, ještě včera…teda..kdysi dávno… chci říct nikdy se mi to nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Asi ti to v téhle situaci přijde jako nejhorší a nejméně užitečnější ráda (chápu, jak se cítíš, když někdo ví něco, co ti není vůbec příjemné), ale řeknu ti to takhle – ignoruj to. A kdyby už snad chtěl na svoje (pro něj velmi vtipné) poznámky odpověď, odpověz zcela lhostejně.. Pokud se budeš vztekat a vyjadřovat emocemi to, jak moc tě to štve, tak posměváček ze svého výkonu bude mít radost a bude pokračovat. V opačném případě ho to časem omrzí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neřeš to, časem to přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Bylo by super, kdyby se Ti povedlo sebrat odvahu a řekls to sám. Posměváčka by to určitě dost naštvalo, protože by tím přišel o vlastní trumf…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek