lukas.zmizik

jeden člověk u nás tvrdí, že ve svém zaměstnání jako pracovní nástroj potřebuje mj.Iphone5.Co by mohl mít za zaměstnání?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Topič v letním kině.

Další odpovědi
Beer4Real

uklízí na maledivách trus po lachtanovi

sdesigner

to su taky ti bajkari…ser na to :D mozno potrebuje smartfon ako organizer ale zeby konkretne iphone…hlupost…chce byt zaujimavy
Doplňuji:
A este nieco…mesiac dozadu nemohol svoje zamestnanie vykonavat? :)

Funna

a není lepší se zeptat přímo jeho, když tě to tak trápí…tady to budou pouze spekulace…