Romann1610

Jede Vám facebook?

Doplňuji:
Kajdamajda: Protože mě nejede?

Odpovědi
Bedy

Zkuste kliknout na Start-Spustit. Zajdete tam cmd. Pak klikněte na OK. Do Příkazového řádku napište ping www.facebook.com
Tam uvidíte, jestli to je jen prohlížečem nebo je problém na počítači či v síti.

V každém případě si rpo jistotu vyžádám od Vás výpisy z programu RSIT.
RSIT stáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Program uložte, spusťte a nechte nastaveno na 1 month a poté klikněte na Continue. nyní počkejte několik vtěřin dokud se program neukončí. Poté se v Tento počítač – C:\rsit objeví dva soubory. Info.txt a log.txt.
Oba prosím nahrajte na leteckaposta.cz či jiné internetové úložiště a pošlete mi vnitřní poštou odkaz.
Pak se na to jukneme 🙂

Kajdamajda

Jo…Proč?
Doplňuji:
Nejsi náhodou Roman Darmek,nabo Roman Padour???
Jen se ptám…no zkus zmáčknout F5

Anuket

Bez problému jede.

quentos

jede.

anonym

nejede