skorpik2

Jede někdo ve čtvrtek 23.10.2012 v raních hodinách do prahy ? Nebo po 20:00 z prahy do ostravy?

Cokoliv kamion nebo osobní automobil je to jedno i traktorem by jsme jeli 😁 Jsme dva a potřebujem se lacině dopravit do prahy z MORAVSKOSLEZKÉHO kraje nebo i okolo olomouce…nebo i brno ale dál asi ne 😁 Díky za odpovědi.
Popřípadně nevíte jak se do prahy dostat jinak? než vlakem letadlem nebo busem? Ani taxi kdyby to někoho napadlo xD Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Viz odkazy na dtto ve zdroji:
(česílko má pravdu, je to 25.10. – jinak je s podivem, žes za bezmála 2 roky nezaregistroval obdobné tipy (spolujízda.cz a další), tím spíše, že se na profilu honosíš, žes administrátor na jiných webech).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=spoluj%C3%AD­zda

Další odpovědi
quentos

nejlepší fórum na spolujízdu je www.jizdomat.cz, po registraci se určitě nějaká taková nabídka po zadání najde

anonym

trošku chaos v datumu, mělo by být 25 čtvrtek