ahold

Je ztráta nahrávky z telefonu definitivní?

Nechala jsem si přehrát SW v telefonu. Zálohovaly se pouze kontakty.
Zapoměla jsem si ztáhnout do počítače hlasovou nahrávku a ta je pryč. Nic důležitého, ale pro mě citová záležitost.
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Bohužel ano, je definitivní.
Zkušenost pro příště je ale také cenná 😉
Doplňuji:
Mám proto telefon nastaven tak, aby se mně vše ukládalo na paměť. kartu a o nic tím pádem při novém HW nepřijdu.

Další odpovědi
Jsemtady

Pravdepodobne je to fuc.
Mno existuji sice programy na obnovu smazanych dat a ty funguji i na telefonech tj. pokud pripojite tel k pocitaci tak muzete prohledat pametove medium a treba to najde, pravdepodobne ale tel naformatovali a to pak nic nenajde.

www

Omluva!!
Právě řešíme HW a tak jsem blbec napsal místo SW v odpovědi HW. Se picnu 😁

ahold

To neřeš. 🙂 A díky.