Avatar uživatele
Adis99

Je žonglování ještě vůbec cool?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kaxx před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

a proč by mělo nebo nemělo byt cool?

kdo chce, ať si žongluje, kdo nechce, ař si nežongluje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
790511

Byla to čistě módní záležitost pro určitou skupinu lidí, kteří se podobnými věcmi nechají strhnout. Teď je zase v kurzu slackline, nebo longboard. Vždycky se kolem toho vytvoří určitá komunita lidí, kteří to šíleně prožívají, mluví o životním stylu a po nějaké době to zase odezní. Zpravidla s tím, jak ti největší nadšenci dospějí a vyrostou z toho. Ale pořád se to točí kolem takového cirkusáctví. Na něčem jezdit, balancovat, učit se a zdokonalovat se v tom… Je na rozhodnutí každého, jestli stojí za to investovat tolik času a úsilí zrovna do takových věcí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Evasky

Ano,já žongluju.S diabolem s yoyem a plánuju i s devilstick.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kocickaaa

myslím si,že ano jelikož to už v dnešní době moc lidí nedělá, mě to teda cool přijde !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

ROZHODNĚ to cool neni......
Dá se tomu už říkat Retro stejně jako JOJU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kaxx

Já si myslím že každý je cool svým spůsobem.
Nezáleží na tom co si o nás kdo myslí , záleží na tom co si myslíme my o sobě. Důležité taky je dělat to co nás baví, takže pokud Tě žonglování baví tak v tom pokračuj.
Stejně také každý je jiný, což znamená že někdo si bude myslet že žonglování je blbost,nuda a tak podobně… a někdo si bude myslet že je žonglování bomba,super… Každý je jiný a každý ma jiný vkus…

Já nechápu jak se lidi můžou naučit žonglovat, mně to nikdy nešlo ale je to zábava a líbí se mi to. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek