Je změřený výsledek IQ testu 100% ?

Pokud „budu znát 99 odpovědí, ale dostanu až tu 100“ jak je možné že určí správný výsledek mého IQ?
A nebo je tedy možné že se IQ testy mýlí-nejsou 100%?

Odpovědi
Drap

Testy IQ se nedělájí v % , ale v bodech. A nikdo neví uplně všechno. Test samozřejmě nějakou úchylku mít musí, ale pro určení IQ je zanedbatelná.

Michal Kole

Ty testy se musí dělat za delší časové období.

Jiný výsledek máš, když jsi v dobré náladě a jiný když máš nervy v „kýblu“.

Testy na internetu jsou jenom orientační. Přesné testy mají psychologové a ne jeden, ale více, navíc jsou více propracované, aby se vyloučilo podvádění.