AmazedWolf

Je zlatá plaketa Jana Janskeho opravdu ze zlata?

Nejlepší odpověď
anonym

Jánského plaketa není ze zlata, ale jejich cena se penězi nedá vyjádřit a určitě ji nekoupíš. Tu si musíš zasloužit!

Další odpovědi
Emefej

Je zlatá olympijská medaile opravdu ze zlata? To víš, že ne.

lexx

ze stejného zlata jako Zlatá přilba nebo Zlatá deska…

marci1

Není ze zlata. Některé zdravotní pojišťovny nositelům této plakety umožňují získat finanční částku ve výši 800–3000 Kč, i když penězi se její „cena“ nedá vyjádřit. 🙂
http://krevni­barometr.cz/dar­covstvi-krve/bonusy-zdrav-pojistoven/