holka

je zdravější ovoce nebo zelenina?

co je zdravější ovoce nebo zelenina??

Odpovědi
K+R

Teda, tolik otazek nema ani muj maly synovec! ;) Ono se asi neda rict,co je zdravejsi.Ovoce i zelenina je podle me dost zdrave,ale kazdemu neco sedi vice a neco mene. Ale v tom pripade bych se mohla take zeptat, jestli je zdravejsi jablko nebo zeli?Na toto neni odpoved.

Lencis

Nejzdravější je vyvážený přísun obojího 😉

mafor

Podle mého názoru je zelenina zdravější, dá se jíst pořád, ovoce obsahuje cukr a nemá se jíst odpoledne jako švestky, hrušky apod. a k večeru ale jen dopoledne.Zelenina obsahuje minerály, a ovoce ne.

vojta@super

No ono je to tak na stejno v ovoci i v zelenině je hodně vitamínů.

nonnel

Jedno doplňuje druhé. Ovšem pozor, jste-li alergická na látky v zelenině nebo ovoci obsažené, poraďte se raději s lékařem.