HDMI

Je zdravé sedět 8 hodin na jednom místě a v ruce mít mobil?

Doplňuji:
Jenom si hlavně nemyslete že jsem to dělal já ale jeden můj kámoš dělá do taxíku.A může si jako když přes mobil zarezervovat nějáky jízdy do předu.Takže to někdy takhle dělá třeba 8 hodin denně.

Nejlepší odpověď
MrGandy

Nadmírné sezení … a aji ve škole způsobuje slábnutí aktivity spermií … nebo nevím jak bych to řekl.

Dlouhodobé sezení = ochabování spermií

Další odpovědi
hanulka11

není to zdravé i bez mobilu

Ar

Zdravý člověk by to ani nevydržel. Což říká vše.

Tak ať si kámoš pořídí HandsFree a nemusí držet mobil v ruce. Čekat na telefon, taky neznamená, že musí jen sedět v autě.

arygnoc

hm, rozhodně ne.

a kdo tak činí, je v*l – omouvám se, ale je to můj názor, proboha, jak to vůbec může někoho napadnout?.