Je zdravé když si každý večer do sebe lupnu panáčka slivovice?

Každý den si dám navečer panáčka max dva domácí super slivovičky.
Nehrozí mi něco při tak častém pití i když v malém množství?
Můžu pokračovat nebo to radši trošku omezit?
Doplňuji:
Je mi něco po dvacítce a zdravíčko mám snad dobré :)
Dík za podporu, hned du do sebe hodit jednu zdravotní švestkovou :)

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná super odpověď

Záleží také na tvém věku a zdravotní kondici. Pokud pomineme varovaní odborníků, že pravidelná konzumace alkoholu vede k závislosti, tak by to to uškodit nemělo. Dělá to tak spousta lidí a někteří dokonce tvrdí , že jim to velmi prospívá

Další odpovědi
Hamon

Jiná super odpověď

Co přesně by na tom mělo být zdravého? Neškodné? Snad. Ale zdravé?

huxa

Já dělám to stejné

Doplňuji:
Já si takto dávam štamprli nalačno, jelikož ze zdravotních důvodů ji musím kloktat a následně ji vyplivnout by byl hřích. Od doby, co to takto dělám, na mě žádná nemoc nemá, tudíž by to mohlo být podobné i pokud si jej dáváš večer :)

marci1

Jiná super odpověď

Doplňuji:
Pokud na to máte věk, tak v pohodě. Jedna, dvě „štamprle“ zdraví spíše prospívají, jen se to nesmí přehánět. 🙂

SouthMallow

Jiná super odpověď

zjentek

Jiná super odpověď

AJICEK

Je to v pořádku, pokračuj

neuškodí…já tam loupnu každý večer 6 piv a jak se spí…

kuřecí

Je to v pořádku, pokračuj

Radši se mírni

lia_lucy

Je to v pořádku, pokračuj

novaky

Já dělám to stejné

Jsem notor a radím ti, aby jsi si z chlastu, z jídla, jakýchlokiv jiných drog nedělal rituál. Já už bez chlastu neusnu, ale dělám si srandu z tlustejch, co nedovedou jíst za chůze na ulici. Hořký, hořký, přestaň

Emefej

Je to v pořádku, pokračuj

Alkohol v malých dávkách neškodí v libovolném množství.

arygnoc

Dík za podporu, hned du do sebe hodit jednu zdravotní švestkovou :)

aha, takže nie iba pred spaním.

;)

tam už potom hrozí závislosť.
panáčik sem, panáčik tam a zrazu je z toho bolkovský frňák.