SengSS

Je zdravá bílá rýže s vep. plecí vařenou ve vodě . ???

nijak jinak neupravováno ( sůl pepř atd.. ) , přiberu po tom nebo naopak , je to zdravé je to na růst svalů je to škodlivé nedostačující ..... atp?????

Nejlepší odpověď
Drap

Je to zdravé, můžeš i přibrat. Zdravější a lepší než vepřové by bylo kuře. Nelze to ale jíst dlouhodobě, strava musí být pestrá.

Další odpovědi
odik

jenom podotknu, že bílá rýže = zbavená slupek = vitamínů a minerálů … když už, tak aspoň parboiled (ta před oloupáním prochází speciálním procesem) … ideálně natural

www

Už podle toho popisu musí být něco takového zdravé přímo šíleně 🙂
Moje chuťové buňky se už teď brání!
Ale ano, je to zdravé 😉

elektrikář

Br, vařit vepřové kam na to chodíš. vždyť je to pak absolutně bez chuti. Upéct s kmínem, to by šlo. Přibereš po každém jídle pokud požijš víc kalorijí než tělo spotřebuje.Je to hroznej skrblík co nespálí schová na zlé časy U žen pro mimino na mléko.. Před lety mi radil lékař dietku. na celý den hrst suché rýže. A to není pro vživu ale aby střívka nezaponěla co mají dělat.S vaší postavou to můžete držet tak 3 mněsíce jen dost tekutin.