Avatar uživatele
Miroslavst

Je zde někdo, kdo byl ve výkonu trestu?

Zajímalo by mě, jestli je zde na odpovědích někdo, kdo byl ve výkonu terstu odnětí svobody.
Je mi jedno za co. Jen se chci zeptat z jeho pohledu co čeká tu svi*ni co postavila svoje dítě do vařící vody.
Pokud se stydíte, tak se nestyďte, stejně vás tu nikdo nezná a nepozná.
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Marunka před 5146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nebyla jsem nikdy ve vězení,známá tam zrovna tráví dovolenou,psala,že nic moc,ona je taková touba hodná,malá,tak jí tam dost šikanujou. A to je tam protože neplatila alimenty,tak si nedokážu představit jak se tam bude mít tahle hyena

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

To nevím, co ji čeká, ale měli by jí ty nohy také strčit do vařící vody, ať si to také vyzkouší a pak by měla jít alespoň 10 let pořádně makat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
infant

Slyšel jsem, že k lidem co ubližovali dětem bývají ve vězení velice „přátelští“, takže si patrně užije. Nicméně můj osobní názor je, že tady by se mělo upltanit i zákon „oko za oko“. Ubližovat dítěti je hrozná věc. Řekl bych, že výraz sv*ně je pro takového člověka trochu slabé.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Doufám, že ta sv.ně, co toho malého chlapečka postavila do té vařící vody zhnije v kriminále co možná nejdéle.

Navíc si myslím, že takovíhle lidé by neměli mít děti. Myslím, že více, co naznačuji…

A to, že má nějakou psychickou poruchu mě nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavon

Já tam byl 2 roky a nemusíte se bát takové holky tam strašně milují dostane co proto vůbec jí nezávidím ani pořádně neusne není to svině je to normální děvka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
standa

Já bych se zeptal na jinou věc: KDO SE DNESKA (22.3.) DÍVAL NA ZPRÁVY NA CT-1 a nikoli na novácký bulvár ? 🙂

před 5146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

a co tam na té čt1 bylo? Prosím o popis. Zřejmě se jedná o tento případ, ale jinak nevím. Děkuji

před 5145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Na ČT-1 bylo řada nejspíš nezajímavých reportáží, ale hlavně tam NEBYLA ta, o které se zde píše…, a to mě na ČT-1 těší.

A ptal jsem se proto, abych měl malý přehled o tom, kdo co sleduje…, což je lehká parafráze na jeden moudrý výrok T.G.M.
„Řekni mi co čteš a já ti řeknu jaký jsi“ 🙂

před 5145 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek