Zlatý

Je zde někdo, kdo byl ve výkonu trestu?

Zajímalo by mě, jestli je zde na odpovědích někdo, kdo byl ve výkonu terstu odnětí svobody.
Je mi jedno za co. Jen se chci zeptat z jeho pohledu co čeká tu svi*ni co postavila svoje dítě do vařící vody.
Pokud se stydíte, tak se nestyďte, stejně vás tu nikdo nezná a nepozná.
Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nebyla jsem nikdy ve vězení,známá tam zrovna tráví dovolenou,psala,že nic moc,ona je taková touba hodná,malá,tak jí tam dost šikanujou. A to je tam protože neplatila alimenty,tak si nedokážu představit jak se tam bude mít tahle hyena

Další odpovědi:

Zlatý

To nevím, co ji čeká, ale měli by jí ty nohy také strčit do vařící vody, ať si to také vyzkouší a pak by měla jít alespoň 10 let pořádně makat.

Pokročilý

Slyšel jsem, že k lidem co ubližovali dětem bývají ve vězení velice "přátelští", takže si patrně užije. Nicméně můj osobní názor je, že tady by se mělo upltanit i zákon "oko za oko". Ubližovat dítěti je hrozná věc. Řekl bych, že výraz sv*ně je pro takového člověka trochu slabé.

Zdroj: infant.blog.cz

Bronzový

Doufám, že ta sv.ně, co toho malého chlapečka postavila do té vařící vody zhnije v kriminále co možná nejdéle.

Navíc si myslím, že takovíhle lidé by neměli mít děti. Myslím, že více, co naznačuji...

A to, že má nějakou psychickou poruchu mě nezajímá.

Já tam byl 2 roky a nemusíte se bát takové holky tam strašně milují dostane co proto vůbec jí nezávidím ani pořádně neusne není to svině je to normální děvka

Diskuze k otázce

Zlatý

standa

Já bych se zeptal na jinou věc: KDO SE DNESKA (22.3.) DÍVAL NA ZPRÁVY NA CT-1 a nikoli na novácký bulvár ? :-)

Zlatý

Miroslavst

a co tam na té čt1 bylo? Prosím o popis. Zřejmě se jedná o tento případ, ale jinak nevím. Děkuji

Zlatý

standa

Na ČT-1 bylo řada nejspíš nezajímavých reportáží, ale hlavně tam NEBYLA ta, o které se zde píše..., a to mě na ČT-1 těší.

A ptal jsem se proto, abych měl malý přehled o tom, kdo co sleduje..., což je lehká parafráze na jeden moudrý výrok T.G.M.
"Řekni mi co čteš a já ti řeknu jaký jsi" :-)

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.