Pokročilý

Je zde lékař, co odpoví, prosím, na otázku: "Je možné že otěhotním,když se do mě přítel udělal 7 dní před menstruací?"

Ještě jednou k plodným dnům a ovulaci - viz. otázka Lusiany "Je možné že otěhotním,když se do mě přítel udělal 7 dní před menstruací?" Já jsem si jistý, že otěhotnění je téměř nemožné, neboť ovulace (žen) je CCA (OPRAVDU CCA) 14. DEN PO PRVNÍM DNU POSLEDNÍ MENSTRUACE...

Odpovědi:

Zlatý

Sice nejsem lékař, ale promovala jsem z biologie.
Co se týká plodných a neplodný dní - to jsou kecy. Jakmile se zdravá žena dostane do plodného období, tak je plodná 364 dní v roce. Rozdíl jen takový, že v některé dny je to více pravděpodobné (ovulace) a v jiné dny je to méně pravděpodobné, ale možnost je tu vždy.
Navíc studie z poslední doby prokázala, že spermie dokáže v ženském těle přežít až sedm dní, takže i kdyby došlo k sexu v rádoby neplodný den, tak z toho může žena otěhotnět - když ne hned, tak opožděně za několik dní.

Pokročilý

no já se do toho nechci šťourat.já už jsem našťoural :D ale zkus si pročíst tohle http://cherrynecka.blog.cz/… ale prý to možné je co mi říkala přítelkyně :) ale taky bych nevěděl .....až to nedostaneš tak 2 týdny tak bych to řešil.ale my jsme chtěli mimčo tak jsme to neřešily.jen jsme se chtěli ujistit :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.