Terry3003

Je zbytečné kupovat box4pet pro křečka?

Dobrý den Budu mít křečka tak se chci zeptat jestli je pro něj box4pet zbytečný nebo ne.

Nejlepší odpověď
NellyP

No jde o to že tam máš většinou zbytečné věci. Třeba stromeček na okusování z klacků. Tak to mu muzes rovnou přinést klacek z lesa. A je možné že nějaké věci nebude ani chtít.

Další odpovědi
jáára

kup křečkovi XBOX, bude rád

Hawajka

Křečci žíjí tři roky,takže si mslím že se to vyplatí ! :)

Funna

ty si asi sama nevyděláváš peníze, že?…protože jinak by ses neptala, jestli koupit největší kravinu pod sluncem…ani nevíš, co je přesně uvnitř, ale klidně za to dáš tři stovky…garantujuju ti, že do budou věci aspoň 10× předražené…třeba ten sromek…křeček ocení jakýkoliv klacek z lesa víc, než tu načančanou blbost s drátem nahoře, o kterou se může zranit…