DusanOrlik

Je zbytečné,když si koupím Sony SmartWatch?

Mám Sony Xperii Tipo,a koupil bych si i k němu tyto hidinky.Myslíte že to má cenu? Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Z iks důvodů je to pro mne zbytečnost.
Ve svém případě si to ale musíš zhodnotit sám.

Další odpovědi
magorvkleci

já nevím: měl bych je docela rád, ale řekl jsem si, že je nutně nepotřebuju

a mmchdm: u sony smartwatch tejko v dubnu by měla vyjít druhá generace
takže jednak by mohla cena jít ještě dolů a jednak se budou první egnerace lidi zbavovat

vivatisCZ

Určitě to stojí za to když si zapomeneš mobil tak máš ještě hodinky :D

kolok

Řeknu ti to jednoduše.Sony SmartWatch nejsou špatné hodinky jenže tyto jsou na nic.Zkus třeba se podívat na Sony SmartWatch 2 ,ale já sám osobně bych si žádné hodinky ať už jsou od Samsungu nebo od Sony nekupoval je to zbytečnost.Pokud tobě se tyto hodinky jak po vzhledové stránce tak i po softwarové stránce líbí tak bych klidně o koupi uvažoval.