Duvemblejt

Je zapalovač od 18 let?

Nejlepší odpověď
Babe

To nevim ale u vientnamců ti ho prodaj.

Další odpovědi
Drap

Nikde neni napsáno že by měl být od 18-ti let.

Damiana

Ne.

Ella

Není. Prodají vám ho třeba i v šesti, když budete vypadat rozumně a ne že si s ním za rohem podpálíte vlasy.

ondra07

Záleží na tom, kde ho kupuješ. Někde ti ho prodaj, někde ne. Ale nějaké omezení tam určitě je.

Vlk-Gabriela

Ano prodají a totéž platí i o zápalkách, ale také záleží na prodávajícím.

JančaKucera4

Dobrý den, ano, nákup a používání zapalovače vyžaduje dosažení věku 18 let a více. To je kvůli bezpečnostním důvodům, aby osoby mladšího věku nezpůsobili nějaký požár, nebo neutrpěly nějaký úraz. Proto je důležité dodržovat tyhle pravidla. Sice nechápu, proč se ptáte na tohle, ale snad vám tahle odpověď bude stačit.