vivatisCZ

Je zakázáno vložit část video do mého?(YouTube)

Dobrý den, právě dělám soutěž o jednu hru a chci na to natočit menší upoutávací video kde o tom budu mluvit a tak a na konec bych chtěl vložit část z traileru na tuto hru. Konkrétně http://www.you­tube.com/watch?v=u3W5G3N­n5xM je to možné?

Odpovědi
huxa

World of Warplanes je hra zdarma a wargaming je velmi schovívavý, nevím to přesně, ale nemělo by to být zakázáno (jestliže ti to youtube blokne, bude ten trailer mít nějaké právní smlouvy, potom by to už zakázané bylo, takže napsat na wargaming :))