Adelajzna

Je zakázáno kouření osobám mladším 18ti let, nebo je zakázáno Prodeji cigaret osobám mladším 18ti let?

Přiznám se, je mi 15 let a kouřím. Jednou mě načapala policie jak kouřím a řekli mi, že kouřit mi nikdo nezakazuje, ale že je zakázán prodej cigaret osobám mladším 18ti let..

Nejlepší odpověď
gecco

Je to pravda

  1. hloupá jsi ty – že kouříš
  2. trestný je prodej mladistvým (nebo i dar)
  3. konzumace tabákových výrobků mladistvými trestná není

Další odpovědi
marci1

Je to pravda

Jestli jsi rozumná, vážíš si svého zdraví a chceš mít v budoucnu zdravé děti, zamysli se nad kouřením. A už to není moderní ! 🙂

klumprt

Je to pravda

Tato otázka se tu řešila mockrát, ale vyslovuji ti uznání za to, že jsi snad první, kdo ji zformuloval správně 🙂
Doplňuji:
I když, má to chybu. Otázka není vhodná do ankety. Policajti buď měli pravdu anebo neměli. To není na průzkum veřejného mínění, to se prostě konstatuje.

Emefej

Je to pravda

Ano, prodej je nelegální. Vlastní konzumaci ti nikdo zakázat nemůže.

střevo

Ti policajti jsou nejspíš hloupý

voni to nemůžou vědět, ty to víš líp
Doplňuji:
a kuřáky náš stát potřebuje – sou závislí, nemůžou přestat, takže sou rukojmí kerýmu se může libovolně zvyšovat daň;-)
já státu ty dluhy platit nebudu, ať je platěj kuřáci

brillant

Je to pravda

Zbynas

Je to pravda

Luxx

Je to pravda

Rukas

Je to pravda