arygnoc

Je zakázané v prostriedkoch MHD používať inhalátory alebo elektronické zariadenia?

Prečo tieto zariadenia nemôžu používať majitelia elektronických cigariet?

Hrozí, že by DP akéhokoľvek mesta zakázal používať v autobusoch napr. telefóny určitej značky?
Alebo že astmatik si bude musieť vystúpiť, pokiaľ si bude chcieť aplikovať liek v inhalátore?

Nejedná sa uplatňovaním takýchto vahlášok zo strany obcí o porušenie zákona?
Doplňuji:
http://www.roz­hlas.cz/zpravy/spo­lecnost/_zpra­va/1066607

Nejlepší odpověď
Drap

Využívám těchto služeb velice málo. Nikdy jsem ale o podobvném nařízení neslyšel.Připadá mi to velice zvláštní..
A co se týče elektronických cigaret ? Bez komentáře, hon na kuřáky se musí někam posunout. Poturčenec horší turka

Další odpovědi
www

Celé je to podle mne blbost.
Pokud se budeme bavit o jakési etiketě a el. cigaretě, budiž. Jinak ale veřejné hromadné prostředky musí fungovat přece tak, aby cestující mohl používat běžné elektronické produkty (mobil, ntb, nějaký aplikátor ap.)
Šašci zkrátka řeší jen věci nejméně podstatné.
Názor

iceT

Tož co to jako má být toto za bordel?To je v tom případě ale celé postavené na palici.Napřed se kuřákům zakáže kouřit na některých místech,když se kuřák přeorientuje na e-kuřáka,tak je mu to prd platné,protože se zase najdou tací,co jim to bude vadit.
No,vezmu-li v úvahu,že za jízdy by řidič kouřit neměl vůbec,ani to elektro ne,tak zbytek toho článku mě zavání obrovským pokrytectvím a diskriminací…k tomu není co dodat.

vlk samotař

Kdo chce psa bít tak si hůl vždy najde.Jsem zvědavej kdy některá chytrá hlava přijde na to,že jim na náplních do elektických cigaret utíká DPH a zdaní to stejnou sazbou jako tabákové výrobky.