England1522

Je zakázané mít na úvodce na FB kreslený wermacht ?

Není to podpora nacismu ale našel jsem fotky kresleného wermachtu kde bojují a pouze se ptám jestli je to zakázané nebo není :)

Odpovědi
Questman

Pokud je na obrázku znázorněna svastika nebo násilí (krev, znásilňování, mučení apod.), tak je dost možné, že ti ho FB smaže.

klumprt

Nevím co si mám představit pod pojmem „fotky kresleného wermachtu“, ale nepřipadá mi to tak nebezpečné, že by to museli mazat.