Gwen

Je vzdálenost, na kterou doletí hozený mobil, závislá na jeho hmotnosti?

Pokud není, na čem myslíte, že to závisí?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano je, ale rovněž to závisí na velikosti vzteku.
Doplňuji:
Pokud chcete hodit mobilem, hoďte ho prosím po mně. Děkuji. :D

Další odpovědi
kapka

Na hmotnosti určitě záležet bude. A také na aerodynamickém tvaru, na stylu a síle jakou ho hodíte.
Proč chcete házet mobilem? Není ho škoda?

vecernice

Ano je a taky záleží na tarifu.

Hudler

Je to obyčejný hod a nezáleží tolik na hmostnosti, protože telefony nejsou tolik odlišné, ale na směru a síle.

led

záleží od výšky.
vzorec:
závislosť hmotnosti hodeného mobilu na vzdialenosť dopadu klesá vzdialenosťou hodeného mobilu od povrchu Zeme a smerom hodenia daného mobilu…
😁
Pre Miroslavst, mobil hodený do vás má byť zapnutý, alebo vypnutý?