venkovan

Je vyznáním lásky, když se blondánky zadívá do očí námořníkovi a řekne „Jsi k sežrání“ –

a přitom již několik dní bez zásob sami plují v záchranném člunu?

Nejlepší odpověď
pizlicka

a sakva,ta musi mit hlad:-)

Další odpovědi
briketka10

je to její hrdina a zachrání ji, tak proč néé..

anonym

A sakra…a plavat umí?Šla by,být už v záchranném člunu a nepřežít?Jistota je jistota.

led

Je to krásne vyjadrenie lásky…
k životu,
veď vďaka námorníkovi si ho predĺži.
Venkovan, dobrú chuť.

Damiana

Výzva k sexu. Správná blondýnka nepotřebuje několik dní jídlo. Jen zrovna drží námořnickou dietu.