locmen

JE výhra v sazce z 1 i 2 tahu?

Lidi prosím poradte vsadil sem si ve sportce jeden soupec za 16 kč a dal sem tam 6 čísel a ta výhra to je i z toho 1 i z druhého tahu ? a jeste nechapu že tam je 1 v pořadí a žádná výhra

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jak jsi vsadil. o že není výhra v prvním pořadí znamená, že nikdo nevsadil všechna losovaná čísla do jednoho sloupce.

Další odpovědi
mosoj

Vsadil jsi jeden sloupec ( šest čísel) na hru v prvním i druhém tahu. Neplatil jsi 16 ale 32 Kč !!
Ano vyhrát můžeš v dvakrát v prvním a druhém tahu.
Prostě nikdo v tom týdnu 1. pořadí nevyhrál.

Jaké jsou možnosti výhry

Ve hře Sportka se výhry dělí následovně:
1.šesti čísel, získává sázející výhru 1. pořadí,
2.pěti čísel a dodatkového čísla (5 + 1), získává sázející výhru 2. pořadí,
3.pěti čísel, získává sázející výhru 3. pořadí,
4.čtyř čísel, získává sázející výhru 4. pořadí,
5.tří čísel, získává sázející výhru 5. pořadí.