omicron

Je výhodnější „normální“ nebo „rohový“ pozemek?

Jaký pozemek je výhodnější? Takový, který má obecní ulici s chodníkem jen po jedné straně, nebo rohový – sousedící s malou křižovatkou, takže ulice a chodník vede ze dvou stran? U kterého z nich je v budoucnu šance na prodej s větším výnosem?

Odpovědi
Emefej

Pokud bych chtěl na pozemku postavit třeba hospodu, autoservis nebo jiný podnikatelský objekt, volil bych „rohový“, protože je lépe vidět z ulice i z křižovatky. Pokud bych tam chtěl stavět dům pro bydlení, volil bych raději „normální“.

elektrikář

Záleří co preferuješ mít přehled kdo jde okolo ?? Nebo klídek Já bych sdi vybral pozemek z co nejmenším plotem. A tím i menší kus na údržbu a až na konci ulice aby mi tam nikdo okolo necoural.

itom82

myslím že pozemek na rohu má svou výhodu ale jen pokud nebydlíš na rušné křižovatce.