Je výhodnější koupit Slovinskou dálniční známku u nás, nebo v Rakousku?

Nejlepší odpověď
anonym

15 eur stoji na tyden a 30 eur mesicni.
Kdyz si ji budete kupovat tam.
Porovnejte tedy cenu s kurzem , za ktery mate eura. dnesni kurz je 25oo kc date za 100 eur.

  • iv-

Další odpovědi
Katusa

Kupuju ji vždy už u nás a nechám si jí procvaknout ode dne, od kterýho vím, žeji budu potřebovat. odpadají mi tím starosti přemýšlet o tom, kde je potom poslední možnost známku koupit v zahraničí atd…A pro mě, každou starost, který se můžu vyvarovat, se vyvaruju a vyřeším to dopředu, neboť jinak bych se z dovolený a její plánování zbláznila

Bublinka°°

V Rakousku ..