Je výhodnější koupit si obyčejný tablet, nebo Ipad?

Je výhodnější koupit si obyčejný tablet, nebo Ipad? Popřípadě jak je to se stahováním aplikací? (Hry, facebook...)Je to zdarma, nebo se platí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Cena stahování - podle připojení - buďto stahuješ přes mobilního operátora (což platíš) nebo přes wifi (vlastní, free, placená).
Jestli je výhodnější Apple a nebo jiná značka (a jaká konfigurace) si musíš zhodnotit podle svých přání a potřeb - takhle jakoby ses ptala - je lepší Volvo a nebo obyčejné auto?
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

U Andoroidu je o něco větší výběr z neplacených aplikací a her. Ale na úkor možných virů ve výjimečných případech. Google play (android) není tak hlídán, jako je tomu u her a aplikací na win (apple)

Zlatý

Z otázky vyplývá, že víš o těchto zařízeních jen velmi málo, proto odpovím ve stejném stylu.
Pokud chceš být mezi kamarády in, kup si onen i-pad.
Doplňuji:
P.S: co je ve tvých očích 'obyčejný', nebo 'neobyčejný' tablet snad víš jen ty sama, těžko poradit :-(

Pokročilý

Já osobně doporučuji iPad, moje sestřenice si koupila tablet a po týdnu se jí sám vypínal nebo mé kamarádce koupili její rodiče taky tablet a pořád se jí seká... Já mám iPad a jsem NAPROSTO spokojená... Nikdy jsem s ním neměla žádný problém... Opravdu se vyplatí si připlatit nějaké ti tisíce...

A jak už řekl Zbynas, u neplacených aplikací je větší výběr u Androidu a Apple je více zabezpečen.. :)

Doplňuji:
u Apple je Facebook zdarma
a většina her také :)

Z principu bych si koupil "obyčejný tablet", než Apple. Platit za nakouslé jablko by se mi fakt nechtělo.

Zda je stažení aplikace zpoplatněné či nikoliv, záleží na konkretní aplikaci. Zpravidla jsou ty nejnutnější aplikace zadarmo.

Stříbrný

U Ipadu se platí za značku. Ano je kvalitnější, je více chráněn, ale o dost dražší než tablety. Doporučuji spíše tablety s androidem 4.2 a výše od zavedených výrobců (Samsung, Lenovo, HP, Asus aj.) za nákupní cenu vyšší než 4 tis. Kč. Tablety s OS Windows zatím moc lidí v mém okolí nechválí. Méně aplikací, horší možnosti zabezpečeného propojení přes internet s PC apod.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.