mike beneš

Je výhodnější delší lehčí trenink nebo kratší těžký?

Odpovědi
anonym

Nejvýhodnější je vše kombinovat a střídat…

anonym

Proboha…!
Chceš trénovat „lehce“ a nebo "těžce???

ReHu

Jak na co. Každý má jiné výsledky.

gagaga

urcite tezsi
usetrite cas
ja zacinala ve fitnessu s lehcim, dnes jsem na stredne tezkem a za polovinu casu ..
nedelam cviky jako drive 3 krat 15 , ale jen jednou , ale s vetsi zatezi
a telo je i vice vypracovanejsi
vim ( i vidim ) kazdicky sval :)
pokus ale zacinate, zacnete s lehkym, at vas neodradi bolest, nebo zanet .. !

  • iv-

Andělé

Hezkýýý gagaga, Vy posilujete ??? No to jste mě velmi příjemně překvapila! Moc Vám teda fandím! :)

Já chytla nějakou virózu,bolely mě kolena a od kolen nohy dolů. Tak mě teď napadlo,že mám zánět v kolenou,protože v pátek mně brali krev,dnes výsledky,prý jsem velice zdravá,všechny testy výborný,až prý na jeden,který ukazuje zánět. Ale dr.se tím zánětem dál nezabýval a mě kolena pořád tak bolí. To vypadá,že ten zánět mám v nich.Doufám že né ze cvičení…no chytla jsem nějaký vir,který mi zasáhl svaly,ale je mi divný,že stále ty kolena bolí…mě nikam neposlal,tak budu muset sama vyhledat asi někoho…:(

gagaga

noo, kdyz mi tak fandite, tak ja Vam mozna poslu i moji fotecku z fitka.. :p
juu ?

  • iv-

Andělé

nooo šup s ní sem,už se těšíííím..:))

gagaga

jezisimaria ..sem !?
sem ne.. na mailik jo :p