Drap

Je výhodné pro běžnou turistiku používat trekové hole ?

Nejlepší odpověď
tom004

Mohu jenom doporučit. Nemám žádné zdr. problémy,přesto mne kamarádi na jedné tůře „ukecali“,abych je zkusil. Je to paráda,máte jedny nohy navíc. Druhý den jsem si je koupil.

Další odpovědi
dědapetr

Určitě ano.

Zdroj: http://www.cen­trumsportu.cz/po­radna_15_outdo­or-trekove-hole-jak-vybrat-teleskopicke-hole-.html

Hlada

Jako lidi jsme od přírody uspůsobení k chůzi po dvou. Zdravý člověk k chůzi žádné hole nepotřebuje. Nic ale proti tomu, že někdo vymyslel další spotřební věc, která se vyrábí, je nějak zdůvodnitelná, kupuje se, někomu zajišťuje práci. Myslím, že jde o pomůcku, která odejde stejně jako přišla, může sloužit lidem nemocným. Jako výhodnější z novinek pro turistiku bych dopodučil GPS a funkční prádlo.

chudst

Ja je pouzil jen jednou a byl jsem daleko vice unaveny, nez kdyzbych sel bez nich. Ale mozna jsem je spatne pouzival, nevim.

Faktradic

Používám hole pří chůzi s těžkým batohem. Bez batohu mi překáží a tam vidím využití spíš pro lidi mající problémy s oběhovým systémem a srdcem.

fesoj

Jo, první den jsem byl taky spíše více unavený,ale druhý den už to bylo fajn. Mohu jen doporučit.