MVebrova

Je vyhledávač Bing na Google chrome nebezpečný?

Dobrý den, po spuštění Google chrome mi vyskakovaly reklamy a v horní liště se zobrazil vyhledávač „Bing“. Vymazala jsem rozšíření na Google chrome a zkontrolovala všechny programy, zda-li tam není nějaký, který jsem neinstalovala. Nainstalovala jsem si rozšíření AdBlock a nyní žádné reklamy už nevyskakují, ani vyhledávač Bing už na horní liště není. Ptám se jestli je vyhledávač odstraněn nebo jen skryt a jestli je pro počítač nějakým způsobem nebezpečný? Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi
badisko

Proc by byl…? ..Akorat nechapu jak jsi do chromu nacpala Bing … pokud myslis jen vyhledavani tak jsis ho asi jen prepla ..klid nebezpeci nehrozi …