zjentek

je vůbec takové jednání a jeho postup legální?

http://www.no­vinky.cz/krimi/360007-k-odebrani-deti-s-tragickymi-nasledky-stacilo-ze-si-logopedka-zahrala-na-psycholozku.html
..to jako když se ke své rozkošné fence fanynce chovám něžně, tak můžu bejt obviněnej ze zoofilie? Myslí tam vůbec zákon na nějaký jasný hranice?
Doplňuji:
arygnoc: né nevěšel, to bych jim spíše rozbil držky ..a zajímalo by mě, jestli by ta logopedka neměla bejt držena od přímýho kontaktu s lidmi tak, že už by si neškrtla ani v Lidlu u kasy a jestli by tý mamince neměl sociální odbor, potažmo stát, zaplatit nějaký miliony za nemajetkovou újmu a pro ty děti tolik, kolik by jim za život nanosil ten oběšenej taťka ..a jestli by nakonec neměl přijít odborník kouzelník, kterej by paní logopedku začaroval do vězeňskýho stejnokroje.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

☹ Víš jak se to říká? „Podle sebe soudím tebe“ Ta logopedka musí být těžká úchylačka, že ji to tak z ničeho nic napadlo:-(((

Doplňuji:
Aby se člověk bál okoupat vlastní dítě:-((( To ho měl umývat vapkou??? Aby na něj nesahal, hnus:-(((

Další odpovědi
Drap

Legální jistě je , pokud měla podezření. Osobně mi ale připadá zbrklé a nedomyšlené. Myslím, že by takoví lidé by měli být dohnáni k zodpovědnosti.

klumprt

To je těžké. Pokud měla pocit (i když blbě odůvodněný), že došlo k trestnému činu, pak má právo a morální povinnost trestní oznámení podat. A posílat nejdřív holku někam k psycholožce a kdovíkamještě by znamenalo riziko prodloužení utrpení. Tohle je smutný případ a tu rodinu to zasáhlo strašně. A je to o to horší, že ta logopedka to myslela a v podstatě i udělala dobře.

Bůhví kolik je v rodinách za zavřenými dveřmi zneužíváno a týráno dětí a nikdy se nikdo z venku o ničem nedozví. Tuhle trestnou činnost je velice těžké odhalovat.

Agneta

A neříkám to stále, že studium psychiatrie(a pod.) křiví „normální úsudek“- a to právě tak, že nejsou schopni rozeznat zdravého od nemocného, i když tady to byla „aktívní“ logopedka…Vinu má ve velké míře i soud: co je to za šašky, když nerozeznají…pardon, v tomto příp. ne, ale jinak často:DDD
Doplňuji:
Ad doplnění: Ano, těch 100 miliónů minimálně se teď bude muset platit odškodné, jinak ztratíme důvěru v stát a spravedlnost. Požaduji i vysoké tresty zůčastněným. Jen ať se teď nesnaží to zametat pod koberec…to je strašné svinstvo a nespravedlnost !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!! strašná křivda!!!!!!!!!!!

arygnoc

podľa tohto článku sú všetci otcovia potencionálni incestní pedofilovia.

navrhujem zrušiť inštitút otcovstva, alimenty, ale i nárokového dedičstva po otcovi, jeho právnej zodpovednosti za deti a i práva otcov na kontakt s deťmi a ich výchovu. doporučujem mužov postaviť mimo zákon a zaviesť povinnú insemináciu žien, rozmnožovanie „prirodzeným spôsobom“ postaviť tak isto mimo zákon. (no, koľkí z vás to zoberú vážne? :DD)

celé je to kravina. aspoň je vidieť, ako škodlivý je iniciatívny blbec (teda blbka).

zjentek:
a budete sa kvôli tomu vešať?

;-Q