monka

je vš tak těžká jak se říká ?

rozhoduju se jestli na ní půjdu

Nejlepší odpověď
tom004

Je jen jediný způsob jak to zjistit. A klidně mi věř, stojí to za trochu té dřiny. Takže ne, „Neváhej a toč“, ale neváhej a skoč.

Další odpovědi
Alesh

Jak se říká? Kdo to říká? Já nikoho takového neznám. 😉
Je to individuální, jsou školy lehčí, jsou školy těžší. Dám ti ale radu do života a vezmi si ji k srdci: „hurá na VŠ“, jasné? 😉

picnimok

Vrátit´tak čas:( Vš je pro toho co chce něco víc,než jen nic,tak je to brnkačka..běž běž,a hodně štěstí!
:odkaz pouze motivační

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bi­ll_Gates

venkovan

Ach jo. Která VŠ?
A to se jako bojíš trochu na sobě zamakat abysi zvládla učení alespoň na tu úroveň jako všichni absolventi té které VŠ ?
Pokud ano, tak tam nechoď, protože se potom může stát, že budeš muset v práci s VŠ diplomem být za svoji práci odpovědna.