Littl3

Je vodní dýmka škodlivá pro děti od 13ti let?

Když si dá 13ti leté dítě vodní dýmku tak 2 krát za rok udělá mu to něco ?

Nejlepší odpověď
Awe

Říká se že vodní dýmka je méně škodlivá než klasická cigareta.Je to omyl,přinejmenším je stejně škodlivá né-li více.Pokud vím tak se tabák do vodních dýmek různým způsobem ochucuje a bůh ví co to udělá s plícema.

Další odpovědi
KalonCZ

Jistě. Vodní dýmka je sice méně škodlivá než cigarety, ale pořád vdechuješ oxid uhelnatý, olovo, arsen a další „svinstva“.

Jak se to vezme, od třinácti let je kdokoliv starší třinácti let, tudíž i dospělý člověk, ale v takovém věku od toho ruce pryč.

Drap

Je to škodlivé.

Bobík147

Je to horší než cigarety, co se týče škodlivých látek. Nechápu, proč by si 13ti leté děti měly dávat vodní dýmku.

arygnoc

Človek by si povedal, že raz začas neuškodí i niečo škodlivé (tučné jedlo, alkohol, drogy, fajčenie, …).

Pravda je taká, že myšlienka, že takto človek môže „občas zhrešiť“, je mylná – je to najlepšia cesta do pekla návyku (fajčím už 40 rokov, takže viem o čom hovorím).

Proste to škodí, spoločensky sa fajčenie dostáva na okraj, takže načo zbytočne „pokúšať“?

marci1

Jestli mu něco udělá nebo ne, to asi nezjistíme. Vodní dýmka je škodlivá pro všechny, i pro dospělé, kteří jí kouřit mohou. Tak se rozhodni, jak si ceníš své zdraví.