kick882

Je vlastně schváleno ACTA?

Nějak jsem to totiž přestal sledovat…

Nejlepší odpověď
M.

Ono se to spíš přestalo řešit.
Ano, je schváleno.
Doplňuji:
Myslím to jen tak, že je podepsaná. Kvůli tomuhle jsem odkaz nějak nepročítala. Navíc jak vidíš, tak se tohle řeší hodně.

Zdroj: http://www.ddwor­ld.cz/aktuali­ty/software/do­hoda-acta-schvalena-cr-ji-dnes-podepsalo-hrozi-zavedeni-kontrol-obsahu-disku-na-hranicich.html

Další odpovědi
huxa

Co vím, tak se neschválila. Jak uvádí odkaz M., akorátže asi neumí číst…

anonym

nie, bola odmietnutá.
aspoň raz politici mysleli na obyčajných ľudí.