beer

Je vhodnější přeinstalovat (přepsat novou instalací) IE8, nebo nejdříve odinstalovat a nainstalovat jej znovu?

Mám XP a IE8. Ten mně nějak začal blbnout a občas někde vidím upozornění, ať si dám IE8, protože prý používám IE7.. Chtěl bych u stejného prohlížeče zůstat, šlapal doposud pěkně a jsem na něj zvyklý. Co tedy doporučujete? Lze to vůbec „přepsat“ bez následných problémů? Do odinstalace se mě moc nechce, v součástech Win jej totiž nevidím a náhradní postup pomocí MS se mně zdá dost složitý.. Díky!

Nejlepší odpověď
anonym

IE odinstalovat nelze, takže jedině aktualizovat na IE8, nebo 9.

Další odpovědi
mosoj

Proveď abgrade IE 7na IE 8. Ono si to již poradí sano. Také používám IE nyní IE 9 a provádím jenom abgrade!! . Prostě odklepni přeinstalaci.

Hlada

Určitě je lepší program nejdřív odinstalovat. Postup je na stránkách Microsoftu. Můžete ho zkusit přepsat, nejdřív si ale vytvořte nový bod obnovení, na který se bude možné v případě neúspšchu vrátit. V XP není možné použít IE9.

Reuef

je mi te lito :) kdybys sis zvykl na Operu nebo Chrome tak mas po problemech…