bestanswer

Je vhodné začít studovat dva jazyky ve stejný čas ?

jedná se o Estonštinu, přičemž druhý jazyk by byl také nějaký východní.

Nejlepší odpověď
quentos

proč ne, aspoň je budete mít šanci vzájemně srovnávat a oba půjdou snáz. Riskujete ovšem, že se Vám budou jeden s druhým plést

Další odpovědi
Michal Kole

Já bych to nedoporučil.

Já jsem rád, že jsem měl pouze 1 cizí jazyk a ještě jsem z něho propadal.

Mít dva to bych prolít z obou to je mi 100 % jasné.

M.

To záleží, co Ty zvládáš. Já se od třetí třídy učím angličtinu + jsem začala v pětce s němčinou (jen v kroužku, takže mi to nic moc do té sedmé? třídy nepřidalo, když jsem ji si ji vybrala oficiálně jako druhý jazyk) a problémy s tím mám minimální. :)
Pokud jsi člověk na učení a umíš se soustředit, určitě bych to zkusila. Nebo aspoň chvíli bych se naučila základy prvního jazyka a postupem času bych přidala ten druhý.

terry

Když to zvládneš, proč ne? Sám musíš vědět, jestli na to máš.

anonym

Ale ano, proč ne?

muflix

to bych si netroufl, je rozdil uz jazyk umet a k tomu studovat dalsi a ucit se dva jazyky naraz.. nicmene zkusit to muzes a jeden prerusit muzes vzdycky