Malovranec

Je vhodné v Izraeli u Mrtvého moře stanovat?

Našel jsem velmi levné letenky do Tel-Avivu, jelikož mám atopický ekzém, rád bych k Mrtvému moři, ale hotely jsou zde velmi drahé, myslíte si že je vhodné spát pod stanem u moře?

Nejlepší odpověď
beer

„Stanovat kdekoliv v Izraeli je povoleno a u Mrtvého moře najdete několik míst, kde po vás za koupání v něm, ani za rozdělání stanu, nebude nikdo nic chtít.“
Více ve zdroji, ostatní je jen na tobě…

Zdroj: http://mycesto­vatele.cz/?cla­nek=izrael-mrtve-more

Další odpovědi
Melkor

Jestli tam nenajdeš zákaz stanování, tak to pro tebe vhodné je.

led

ad beer, veľmi dobrý alarmujúci odkaz.
Vyšlo mi z toho,
ak chcem u Mrtveho mora stanovať, zaplatím viac než za hotel s cestovkou – nervy, peniaze a zbytočná strata inde použiteľného dovolenkového času (čas sú peniaze)