Je vhodné se sejít po letech s první láskou nebo si ponechat iluze a hezké vzpomínky?

Nejlepší odpověď
anonym

„Do jedné řeky nevstoupíš“, to jsem si řekla po setkání s první láskou. Člověk je hrozně zvědavý tvor, V takové situaci většinou zvítězí zvědavost, myslím, že jen málokdy dopadne takové setkání tak, jak jsme chtěli, aby dopadlo, myslím tím příjemně si zavzpomínat, zasmát se a povídat si o všem, co se tenkrát stalo, jak jsme tenkrát řešili věci, nad kterými se teď jen usmíváme. Já tedy říkám, ne, nechme si vzpomínky, uchovejme si je v paměti, lidé se mění, myslím, že nikdo nezůstane takový, jaký byl, nic už není, jak bylo tenkrát a je to dobře.

Další odpovědi
bolak

Záleží na tom jestli máš raději iluze nebo realitu.

Reezo

První láska nerezaví, ale zase nevlezeš do rozbouřené vody v domění, že tentokrát tě proud vody nestrhne. Lidi se nemění, jen mění názory.

redy

Já bych šla nepozorovaně a podle toho bych se na místě rozhodla 🙂
I když ty tvoje hezký vzpomínky můžou zmizet ,nebo taky ne 🙂