Toruk

Je vhodné pivo- nealko pro 8-leté dítě?

Syn mého kamaráda (milý klučina) by chtěl s námi chlapy pít pivo. Rád bych mu udělal radost nealkem (stejně myslím, že mu to nebude šmakovat) – je to OK? Může se takto přidat k chlapům? Není v tom něco co by dětský organismus neměl konzumovat?

Nejlepší odpověď
anonym

VYHLEDALA JSEM VASI ODPOVED NA GOOGLE A TAM PISI ZE NEALKO-PIVO NENI UPLNE BEZ ALKOHOLU

Další odpovědi
PostApMan

Já osobně si myslím, že by mu jedna 0,3 nebo 0,5 neublížila, jak řikáte chutnat mu to v tomhle věku aby si dal další stejnak nebude.

jen tak jsem se zeptal své známé sousedky co dělá obvodní lékařku, nic nenamítala – tedy že by to jedno nealkoholické pivo, mělo být zdravotně škodlivé.
To už je prý více škodlivé to když jede do školy a stojí na zástavce MHD kde stojí 5 kůřáku.
Hlavně pokud vím pivo samo o sobě obsahuje i nějaké vitamíny , takže je to pro zdravý :) (Myslím že Bčko..nebo Dčko? Neručím za to :) )

pekynka

Alkoholické pivo a alkohol jako takový působí toxicky na vyvíjející se nervstvo a hlavně mozkovou tkáň. Přečetla bych řádně etiketu nealko piva, ale raději z výchovného hlediska mu raději nalijte kofolu a ťukněte si jako chlapy.

Marvan

Moc ne, obsahuje alkohol v malém množství a popravdě dětem nebude chutnat, protože je to břečka hrozná u většiny značek

jestli ho chcete naučit na chuť piva tak je to velice dobry trenink na zvedání škopku do budoucna