Bronzový

Je vhodné pivo- nealko pro 8-leté dítě?

Syn mého kamaráda (milý klučina) by chtěl s námi chlapy pít pivo. Rád bych mu udělal radost nealkem (stejně myslím, že mu to nebude šmakovat) - je to OK? Může se takto přidat k chlapům? Není v tom něco co by dětský organismus neměl konzumovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

VYHLEDALA JSEM VASI ODPOVED NA GOOGLE A TAM PISI ZE NEALKO-PIVO NENI UPLNE BEZ ALKOHOLU

Další odpovědi:

Bronzový

Já osobně si myslím, že by mu jedna 0,3 nebo 0,5 neublížila, jak řikáte chutnat mu to v tomhle věku aby si dal další stejnak nebude.

jen tak jsem se zeptal své známé sousedky co dělá obvodní lékařku, nic nenamítala - tedy že by to jedno nealkoholické pivo, mělo být zdravotně škodlivé.
To už je prý více škodlivé to když jede do školy a stojí na zástavce MHD kde stojí 5 kůřáku.
Hlavně pokud vím pivo samo o sobě obsahuje i nějaké vitamíny , takže je to pro zdravý :) (Myslím že Bčko..nebo Dčko? Neručím za to :) )

Bronzový

Alkoholické pivo a alkohol jako takový působí toxicky na vyvíjející se nervstvo a hlavně mozkovou tkáň. Přečetla bych řádně etiketu nealko piva, ale raději z výchovného hlediska mu raději nalijte kofolu a ťukněte si jako chlapy.

Pokročilý

Moc ne, obsahuje alkohol v malém množství a popravdě dětem nebude chutnat, protože je to břečka hrozná u většiny značek

jestli ho chcete naučit na chuť piva tak je to velice dobry trenink na zvedání škopku do budoucna

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.