Avatar uživatele
Toruk

Je vhodné pivo- nealko pro 8-leté dítě?

Syn mého kamaráda (milý klučina) by chtěl s námi chlapy pít pivo. Rád bych mu udělal radost nealkem (stejně myslím, že mu to nebude šmakovat) – je to OK? Může se takto přidat k chlapům? Není v tom něco co by dětský organismus neměl konzumovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, pekynka, flodur, anonym před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

VYHLEDALA JSEM VASI ODPOVED NA GOOGLE A TAM PISI ZE NEALKO-PIVO NENI UPLNE BEZ ALKOHOLU

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Já osobně si myslím, že by mu jedna 0,3 nebo 0,5 neublížila, jak řikáte chutnat mu to v tomhle věku aby si dal další stejnak nebude.

jen tak jsem se zeptal své známé sousedky co dělá obvodní lékařku, nic nenamítala – tedy že by to jedno nealkoholické pivo, mělo být zdravotně škodlivé.
To už je prý více škodlivé to když jede do školy a stojí na zástavce MHD kde stojí 5 kůřáku.
Hlavně pokud vím pivo samo o sobě obsahuje i nějaké vitamíny , takže je to pro zdravý :) (Myslím že Bčko..nebo Dčko? Neručím za to :) )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Alkoholické pivo a alkohol jako takový působí toxicky na vyvíjející se nervstvo a hlavně mozkovou tkáň. Přečetla bych řádně etiketu nealko piva, ale raději z výchovného hlediska mu raději nalijte kofolu a ťukněte si jako chlapy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Moc ne, obsahuje alkohol v malém množství a popravdě dětem nebude chutnat, protože je to břečka hrozná u většiny značek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avatar

jestli ho chcete naučit na chuť piva tak je to velice dobry trenink na zvedání škopku do budoucna

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek