havířka

Je vhodné na prvním rande ukázat svou pravou tvář?

Nejlepší odpověď
quentos

ne, vemte si masku ;{)>

teď vážně – těžko říct, protějšek totiž neodhadnete. Když si bude chlap hrát na míliuse, a ženská bude zrovna na „hajzly“, tak si moc nepomůže.
Za sebe bych byl rozhodně pro, ale vzhledem k tomu, že žádné úspěšné rande, které by bylo počátkem vztahu, za sebou zatím nemám, tak se ozvu za pár let, jestli je to vhodné, nebo ne ;{))>

Další odpovědi
briketka10

samozřejmě já se vždy chovám přirozeně
a mluvím tak, jak mi ( zobák narostl ) ono
potom vše vyjde najevo a pak by bylo přece
hloupé napravovat všechny chyby, kterých
ses dopustila nemyslíš 😁
ale nějaké to tajemstvíčko si nechej toť je jasný..

www

Záleží v jakém smyslu.
Určitě je ale rozumné chovat se obezřetně 😉
Doplňuji:
Jestliže se ale jedná např. o vážný zdravotní problém ap., s tím bych se netajil. V budoucnu to může způsobit oběma potíže a rozchod je pak těžší.

Bedy

Vždycky je lepší ukázat pravou tvář, než si hrát na něco, co nejste. Jak píše Quentos – může nastat taková situace a to potom vypadá docela trapně.

Řada vztahů ztroskotá prostě na tom, že partneři se lépe poznají a zjistí, že jsou ve skutečnosti trošku jiní.

zelezo1983

Ano tak se clovek pozna jesli to ma cenu nebo nema