pn65

Je vhodné mít v životopisu fotku?

Řekl bych , že k pozici skladníka to není nutné, ale máte nějaké pozitiv/negativ zkušenost z touto věcí?

Děkuji

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Fotka je dobrá, ale pouze taková jako na OP, nic jako profilovka na FB, žádné našpulené huby atd., teda pokud nechceš dělat v stripklubu:-D
Doplňuji:
Žádná selfí:-DDD

Další odpovědi
marci1

Klidně ji přiložit můžeš. V menším provedení, něco jako na pas. V žádném případě ne nějakou odstřiženou ze společné fotografie. Nebo se nech vyfotit u odborníka, který Ti poradí, jak se tvářit. 🙂

Retko

Urcite… A jak rikaji ostatni, neco jako passovka apod.